KONST / Litografier / Träsnitt 11898315
nr 1189 8315
Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), från Kornhamnstorg. Signerad, daterad -80. Numrerad 276/360. Löst blad, bladets mått: 46x65 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 juni 2018
kl 18:17:30
10/6 21:53:06